Hakkimizda

Trakya’da ilk ve tek olan kadın yaşam kulübümüz: 600m2 kapalı, 400m2 açık alanı ile birbirinden özel bölümleri bir araya toplayan kompleksimiz siz değerli kadınlarımızın hizmetine açılmıştır.

Bölümlerimizin içerisinde hamam, sauna, masaj salonu, solaryum, lazer epilasyon, iğneli epilasyon, kalıcı makyaj, soğuk lipoliz, altin igne, çilt bakımı, lenf drenaj, manikür pedikür, kuaför hizmetleri, protez tırnak, ağda, pilates, zumba, funny jump, step, aerobik, cardio, yoga, reformer, kafeterya, çocuk oyun alanı bulunmaktadır.

Bizim ilk amacımız Trakya’da bir fark yaratmak. Kişisel bakım ile ilgili olarak, kadınlarımızın; steril bir ortamda, en ileri teknolojik cihazlar  ve konusunda uzman deneyimli estetisyenler tarafından satın aldıkları hizmetin tam karşılığını almalarını sağlamak.

Merkezimizde, Tanita tartı ile vücut yağ analizinin yapılması ve sonuçların uzmanlarımız tarafından değerlendirilmesi sonrasında spor antrenörü, diyetisyen, estetisyen, gereğinde yaşam koçu desteği ile aşamalı, komplike ve multi-disipliner yaklaşımlar yürütülür.

Club Luka’yı diğer merkezlerden ayıran en önemli fark; güçlü ve güvenilir uzman kadrosu ve profesyonel cihaz desteğidir.